Yola Sağlıklı Çıkın Diye Buradayız!

Hijyen Kurallarına tamamen uygun FIAT Yetkili Servislerine içiniz rahat gelin. Ücretsiz dezenfeksiyon, klima temizliği ve araç içi antiviral koruma, hijyen kiti hediyesi fırsatlarını kaçırmayın. Ayrıca servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanından yararlanın!

599 TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinize hijyen kiti hediye!

Hijyen kiti 2 adet Fiat logolu yıkanabilir maske ve 150ml el dezenfektanı içermektedir.

Virüse karşı 1 ay koruma sağlayan Klima temizliği ve araç içi antiviral koruma uygulaması sadece 119TL!

Klima temizliği hizmeti profesyonel hijyenik temizleyici sıvı ile yapılmaktadır. Mantar, bakteri ve mikro organizmaların klimaya tekrar yerleşmelerini geciktirir bu sayede polen filtre yuvası ve hava kanalları çevresi tamamen temizlenmiş olur. Araç içi antiviral koruma sağlayan, uygulamadan itibaren virüsleri etkisiz hale getirmekte 1 ay süre ile etkili olan işlem ise gümüş iyon sprey ile yapılmaktadır. İçeriğindeki gümüş iyonlar virüslerin, bakterilerin, mantarların ve mikropların neden olduğu antihijyenik ortamın oluşmasını engeller, uzun süreli ve etkin hijyen sağlar. Ozonla dost itici gaz içerir. Uygulamada kullanılan ürünler alerjik koku, boya, insan sağlığına zararlı madde içermez.

 

 

 

 

Ücretsiz dezenfeksiyon ve antiviral koruma kampanya 2 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Hijyen kiti hediyesi kampanyası 8 Haziran-30 Haziran itibariyle geçerlidir. Tüm fiyatlara KDV dahildir. Yapı Kredi World taksit kampanyası 5+3 taksit veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme olarak sunulmaktadır. Taksit kampanyası ile araç içi antiviral koruma uygulama + Klima temizliği indirimi ve hijyen kiti hediyesi kampanyaları birleştirilemez. Kampanyalardan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Tofaş kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Fiat Yetkili Servisleri ve FIAT Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.

Yola Sağlıklı Çıkın Diye Buradayız!

Paylaş: