Hakkımızda

Gümüş Otomotiv Olarak 1987  yılında Opar Yedek Parça yetkili satıcısı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Gümüş Otomotiv gelişen otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarını  daha modern ve daha geniş alanlarda karşılayabilmek amacıyla Fiat Yetkili Servisi hizmetini vermeye başlamıştır.

30. hizmet yılına erişen Gümüş Otomotiv;
tecrübe, bilgi ve birikimini Fiat marka araç sahipleri ile paylaşmakta, teknolojinin imkanlarını ve en güncel tekniği siz değerli müşterilerimizin otomobil konusundaki sorunlarına çözüm üretirken kullanmaktadır. Servis hizmetlerimizden duyduğunuz memnuniyet, moral ve motivasyonumuzun ana kaynağıdır..

Gümüş Otomotiv;
2800m² Kapalı servis alanı ve 1100m² açık alanı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına yeni yerimizde hizmetlerimize devam etmektedir.


Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendine ilke edinmiş satış sonrası ekibimiz en son teknolojik sistemleri hizmetlerine yansıtmaktadır. Yüksek teknolojiye   sahip   otomobillerin   ihtiyaçlarını karşılayabilmek için  Tofaş Türk Otomobil Fabrikasınca çeşitli eğitim ve aşamalardan geçen uzman servis personelimiz profesyonel bilgi ve deneyimlerini her türlü servis ihtiyacında size yardımcı olmaktadır.
 
 Gümüş Otomotiv  engelli çözümleri, karbon temizleme, oto muayene, acil servis, yol yardım gibi   pek çok hizmetiyle de müşterilerinin her zaman yanında olmayı ve kaliteli servis sunmayı amaç edinmektedir.

Tarihçe

Paylaş: